Z życia przedszkola 2019/2020

Orkiestra w naszym przedszkolu

ORKIESTRA W NASZYM PRZEDSZKOLU

25 października o godzinie 9:30 gościliśmy w naszym przedszkolu orkiestrę ze Szkółki im. Zygmunta Antosika.  Dzieci dzięki muzykom mogły usłyszeć brzmienie instrumentów muzycznych i utwory muzyczne "na żywo", a to wielka różnica - inaczej słucha się z nagrania, a inaczej w kontakcie z orkiestrą. Już sam widok muzyków z olbrzymimi, błyszczącymi instrumentami zrobił na wszystkich ogromne wrażenie. Gdy panowie zagrali, zaparło nam dech w piersiach. Muzycy prezentowali swoje instrumenty - budowa, brzmienie - każdy instrument miał swoje "5 minut". Muzycy odgrywali fragmenty najbardziej znanych melodii, a dzieci odgadywały. Przedszkolaki  aktywnie uczestniczyły w zabawie i konkursie, a wszystko odbyło się w atmosferze radości i humoru. Dziękujemy muzykom za wspaniały koncert, który wzbudził w dzieciach oraz wszystkich pracownikach ogromny zachwyt.

 

                                                                                                                                                                   Tekst :Ewa Młyńska

                                                                                                                                                                            Zdjęcia :Olga Małkiewicz

12456789101112141516171819
  • Data aktualizacji: 2020-04-09 13:44
  • |
  • Licznik odwiedzin: 740 628