Koniec maja i początek czerwca to czas, w którym przedszkolaki pilnie przygotowywały się do przyjęcia ważnych gości w Jedyneczce. Wraz z wychowawczyniami zaprosiły rodziców do wspólnego świętowania Dnia Mamy i Taty. Dzieci pięknie ubrane z dumą i lekką tremą prezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Chciały występem podziękować za codzienny trud wychowania, opiekę i miłość rodzicielską. Po części artystycznej wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki. Zaprosiły też do wspólnej zabawy. Spotkania kończył słodki poczęstunek i tańce przy ulubionej muzyce. Tak spędzone chwile są bezcenne i na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i rodziców. Dziękujemy za udział i do zobaczenia za rok!

Opracowała: Olga Małkiewicz