„Żegnaj przedszkole kochane, nadeszła chwila rozstania”

15 czerwca 2018 o godzinie 15:00 grupa V - „Świeżaki” uroczyście pożegnały przedszkole.

Pożegnanie 6-latków to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycielek. Kończy się bowiem 4-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci  z zagubionych i nieśmiałych maluszków, stają się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań.

Były piękne wiersze, piosenki, tańce. Dzieci dostarczyły wielu wzruszeń swoim najbliższym , oraz paniom. Nie zabrakło także podziękowań i życzeń, które przekazała pani dyrektor.

Każdy „starszak” na pamiątkę otrzymał tablo, książeczkę- „Słownik ortograficzny” i słodki upominek.

Były pamiątkowe zdjęcia, poczęstunek, ogromny piętrowy tort i chwila wspomnień.

Kochane dzieci.

Chcemy  wam życzyć na początek,

Żeby nauka szła jak z płatka

Żeby tyle było szóstek,

ile pszczół na polnych kwiatkach.

Żeby pochwał było tyle,

ile szyszek w gęstym borze,

żeby w szkole było milej

niż nad rzeką lub nad morzem.

Długopisy, wszystkie pióra

niechaj piszą mądrze, ładnie

i niech skrzypią tak jak żuraw,

kiedy błąd się gdzieś zakradnie.

Życzymy zabaw z kolegami

kolegów do zabawy,

Szczęścia, zdrowia, pomyślności,

i w klasie pierwszej wiele wytrwałości.

Bądźcie zdrowe, miłe i radosne,

miejcie w sercach zawsze wiosnę.

Dziękujemy Wam drodzy Rodzice za wspaniałą  owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola
i naszej grupy.

Opracowała: Ewa Młyńska