Nie do przecenienia jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka i to już od najmłodszych lat, odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Rozumiejąc to i doceniając - nasze przedszkole, w ramach społecznej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” gościło uczniów Szkoły Podstawowej w Antoniowie. Uczniowie przeczytali dwa utwory o tematyce jesiennej, przygodzie w parku i o klonowym liściu. Dzieciaki z zainteresowaniem wsłuchiwały się w treści opowiadań i chętnie odpowiadały na zadawane pytania.

Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze.

Kampania Cała Polska czyta dzieciom zachęca rodziców, opiekunów, nauczycieli i innych dorosłych, do codziennego, co najmniej dwudziestominutowego czytania swoim pociechom.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych rodziców do włączenia się do naszych działań oraz czekamy na Państwa propozycje.

Następne cykliczne spotkanie z uczniami odbędzie się w grudniu.

Opracowała: Ewa Młyńska

Zdjęcia: Kamila Michalczyk