W czwartek 28.09.2017r. w „Jedyneczce” główną rolę odgrywał pieczony ziemniak, gdyż właśnie w tym dniu wszyscy bawiliśmy się i tańczyliśmy z okazji jego święta.

Już od rana na niebie machało do nas słońce, więc tym bardziej z uśmiechem na twarzy i wesołym nastawieniem czekaliśmy na zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Długo wyczekiwany przez dzieci wodzirej Firmy Artystycznej Bacha Pan Zbigniew Żaba jak zwykle nas nie zawiódł i przygotował szeroki wachlarz propozycji gier i zabaw, do których wykorzystał niesamowite rekwizyty. Rejs statkiem, ucieczka przed rekinem, wycieczka do brzucha wieloryba, przeciąganie liny… Atrakcjom nie było końca, a dzieciom wciąż było mało! Między zabawami znalazł się też czas na posiłek. Każda z grup miała okazję spróbować kiełbaski oraz ziemniaczków prosto z grilla!

Przedszkolaki szalały i nie dawały Panu Zbigniewowi ani chwili wytchnienia. Po podsumowaniu punktów, o które walczyły dziewczyny i chłopcy, okazało się, że pierwsze miejsce podium należy się dziewczynom! Brawo dla nich, a chłopakom życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji Święta Pieczonego Ziemniaka: Radzie Rodziców , Panu Zbigniewowi Żabie, wychowawczyniom grup oraz paniom z obsługi i panu Bogdanowi.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii.

Opracowała: Patrycja Lipok

Zdjęcia: Kamila Michalczyk

 

Galeria
 do góry