17 czerwca od samego rana nad Ozimkiem krążyły deszczowe chmury, jednak nie zdołały pokrzyżować nam planów. Już przed południem można było zauważyć, że w „Jedyneczce” będzie się dzisiaj działo. Kolorowe balony, dekoracje, makiety dinozaurów, przygotowywanie stanowisk z pysznymi ciastami i różnymi innymi smakołykami oznaczały jednoznacznie - Festyn Rodzinny w naszym przedszkolu.

Jak co roku impreza rozpoczęła się od występów tanecznych każdej grupy. Dzieciaki dały niezły popis, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Następnie wysłuchaliśmy kilka znanych polskich utworów w wykonaniu Julii Dota-podopiecznej pani Elżbiety Pisuli-Bienieckiej założycielki Stowarzyszenia Na Rzecz Promocji Talentów „Akces”.

Po występach artystycznych ruszyliśmy do wspólnej zabawy. Dobrze nam znany pan Zbigniew Żaba wodzirej z Agencji Artystycznej „Bacha” jak zwykle rozbawił dzieciaki i (nie tylko) do samego końca imprezy. Najwięszym zainteresowaniem cieszyły się atrakcje: malowanie twarzy, kolorowe fryzury, „wioska indiańska”. Nie zabrakło również przysmaków: popcorn, wata cukrowa, pyszności naszej kuchni, smakowite wypieki rodziców i wiele innych.

Świetna zabawa oraz uśmiechy dzieci i gości zostały uwiecznione na zdjęciach. Zapraszamy do galerii.

Nasi sponsorzy

Pani dyrektor Barbara Katolik – Ośrodek Integracji i Pomocy Społecznej w Ozimku

Pani Teresa Cebula i pan Janusz Cebula – Sklep z Artykułami Przemysłowymi „Terka” - Ozimek

Pani Elżbieta Pisula-Bieniecka „Pośrednictwo Ubezpieczeniowe” - Ozimek

Pan Marcin Oblong – Restauracja Markus – Kolonowskie

Pani Beata Wiench- Restauracja Bajka – Grodziec

Pani Anna Antosik – Apteka – Ozimek

Pani Sonia Lokwenc – Firma Handlowo-Usługowa „Autorecykling. Rafał Lokwenc”.

DZIĘKUJEMY!

Opracowała: Kamila Michalczyk