24.11.2016r. w naszym przedszkolu odbył się koncert muzyczno-edukacyjny pt. "Dzieciaki uwaga na zwierzaki". Dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się wobec nieznanych zwierząt oraz jak uniknąć ataku agresywnego psa. W związku z tym została przypomniana, pokazana i przećwiczona pozycja ochronna latarnia i żółwik. Dzieci poznały nowinki o zwierzętach, rozwiązywały zagadki. Wszyskie te wiadomości były przeplatane piosenkami o zwierzętach, w wykonaniu poszczególnych grup wiekowych.

Koncert stanowił świetną okazję do rozstrzygnięcia konkursu plastycznego "Mój przyjaciel pies". Wszystkie dzieciaki starannie wykonały prace z postacią psa, które można było podziwiać na wystawie w holu głównym przedszkola. Wszystkie dzieła zasłużyły na I miejsce.

Zapraszamy do galerii!

Opracowała: Urszula Szczabel-Figura