Z okazji Dnia Babci i Dziadka

życzymy Wam wszystkiego o czym marzycie

i pragniemy Wam podziękować

za Wasz trud i ciężką pracę.

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich.

Tak też było w „Jedyneczce”, do którego licznie przybyli nasi najukochańsi dziadkowie. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności.

Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań były własnoręcznie przygotowane laurki i drobne upominki oraz słodki poczęstunek.

Każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pokazać ulubione zabawki, czy pokazać prace plastyczne.

Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu i wzruszeń.

Babcia z dziadkiem dziś świętują,

wszystkie dzieci więc pracują

Zetrą kurze w każdym kątku,

przypilnują dziś porządku.

W kuchni błyszczą już talerze,

wnusia babci bluzkę pierze

Wnusio już podaje kapcie,

bardzo Kocha swoja babcię.

Dzisiaj wszystkie smutki precz!

Święto Dziadków ważna rzecz!

Opracowała: Ewa Młyńska
Zdjęcia: Kamila Michalczyk